Ana Sayfa » Cami Halısı Blog » Cami Halısı Fiyatları » Cami Halısı Fiyatları

Cami Halısı Fiyatları

Cami Halısı Fiyatları

Cami Halısı Fiyatları konusuna değinmeden önce, Cami Halısı ve diğer halılar arasındaki farkları bilmek gerekir. Camiler için tasarlanan Halılar, normal halılardan farklı olarak belirli özelliklere sahip halılardır. Alev almaması – Rutubet tutmaması – Koku yapmaması – Ses emici özelliğe sahip olması başlıca ayırıcı özelliklerdir.

Cami Halısı Fiyatları belirlenirken ana etken, seçilen halının Kalitesi ve metrekare büyüklüğüdür. Arkasından kullanılan Model ve Desen Halı Fiyatlarına etki eder.

Cami Halısı Fiyatları ve Kalite, Renk, Desen seçimi

Cami Halısı Fiyatları hesaplanırken öncelikle ; Cami de halı serilecek metrekare hesaplanır. Daha sonra Halının % 100 Yün, Akrilik, Poliamid gibi kalite seçimi yapılır. Renk ve Desen seçimi tamamlandıktan sonra ise fiyat belirlenmiş olur.

% 100 Yün Cami Halısı diğer Halı kalitelerine göre daha pahalı görünmesine rağmen, en çok tercih edilen Cami Halısı türüdür. Kalitesiz halılar, çabuk kirlenmesi, koku yapması ve lekelerin temizlenememesi sebebiyle tercih edilmez. 

İbadethane ler için hazırlanan Halı Çeşitleri genel olarak dikkat dağıtmayan sade modellerden oluşur. Özellikle Saflı Cami Halısı ve Göbekli ( Kubbe Motifli ) Cami Halısı en çok tercih edilen modellerdendir.

Cami Halı seçimi yapılırken, özellikle kaliteli üretim yapan firmalar tercih edilmelidir. Gayret Halı firması olarak, sizlere En uygun Fiyatlarla – En Kaliteli ve En Fazla renk, desen seçeneğini sunmaktan gurur duyarız.

“Cami Halısı Fiyatları” hakkında 4 yorum

  1. Halkın sağlığını düşünerek onlara rahat, hijyenik bir ortamda ibadet edebilmeleri ve ayrıca ibadetlerini birbirinden güzel desenlerle işlenmiş muhteşem halılarınızda gönül rahatlığı içinde yapabilmelerine olanak sağladığınız için çok teşekkür ederim. Halkın sağlığını da düşünerek ürettiğiniz bu güzel halılarınızdan herkesin yararlanabilmesi için uyguladığınız uygun fiyat politikanızı ayrıca tebrik ederim.

  2. İnşallah tüm camilerimiz de sizlerin yapmış olduğu gibi böyle güzel ve sağlıklı halılarla döşenirler. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum. iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.