Cami Halısı Ürünlerimiz Hakkında ..

Hedefimiz, “Yüksek Kalitede”  ürün ve hizmet sunarak rekabet etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kalitede, doğru ürün ya da hizmeti, müşterilerimize doğru zamanda ve doğru fiyatla ulaştırmaktır. Bunu sağlamak için de öncelikle yılların verdiği tecrübe ve itibar ile dürüstlüğü harmanlamak şarttır. Bununla birlikte dokumacılığın en önemli noktalarından biri olan malzeme kalitesi, renk-desen kombinasyonu, sık dokuma gibi faktörler firmamızın önem verdiği başlıklardır. Ürettiğimiz Cami Halısı Ürünlerimiz gerekli referansı verecektir.

Cami Halısı

Cami Halısı ; diğer alanlarda kullanılan ürünlere göre daha yoğun ağırlıkta olan dayanıklı, ibadet eden insanlara en iyi şekilde hizmet edecek kaliteli ve uzun ömürlü yapıya sahip olan, alternatif sonsuz desenleri ve teknik değerleri barındıran halılardır

Cami Halısı Çeşitleri

Cami Halısı ; Doğal ve Doğal olmayan malzemeden imal edilen olarak ikiye ayrılır. Doğal Malzeme Cami Halısı ; Bambu, Yün, İpek, Pamuktan – Doğal olmayan Malzeme Cami Halısı ise Akrilik, Polyester, Poliamid, Polipropilen den üretilir.

Cami Halısı Özellikleri

İbadethanelerimizde kullandığımız Cami Halısı özellikleri ; Kullanılan İp Kalitesi, Alev Almaz olması, İbadet esnasında dikkati dağımaması için Sade olması, Rutubet yaratmamak için Nem tutmaması ve Her türlü Zemine dayanıklı olması olarak sayılabilir.

Cami Halısı Seçimi

Cami Halısı seçerken dikkat edeceğimiz unsurlar ; Cami Halısı HammaddesiCami Halısı Dokuma Sıklığı – Cami Halısı Renk ve Deseni – Yıkama, Kurutma – Boyama ve İp Yapımı işlemlerinin aynı tesislerde gerçekleştirilmesidir.

Cami Halısı Temizliği

Cami Halısı,  Antibakteriyal ve Hijyeniktir. Genel olarak kolay temizlenebilir yapıdadır. Elektrik Süpürgesi yada Halı temizleme cihazlarıyla rahatça temizlenebilir. Temizlemeden sonra, Renklerinin Canlı kalması önemlidir.

Cami Halısı Fiyatları

Cami Halısı Fiyatları, ihtiyaç olacak Ebat ve kullanılacak malzemenin cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız, Cami Halısı Fiyatları nı belirlerken, En Kaliteli malzeme ve En uygun fiyatları size sunmaktadır.

İletişimde Kalın ..

Soru, Fiyat ve Keşif istekleriniz için Lütfen Formu Doldurunuz.
Cami Halısı
Hakkımızda

GAYRET HALI " 1950 - ∞
Üretimde Kalite

Adresimiz

Sanayi Çarşısı No : 10 Demirci/Manisa/Türkiye

Sosyal Medya
Cami Halısı Ürünlerimiz Cami Halısı Ürünlerimiz Cami Halısı Ürünlerimiz Cami Halısı Ürünlerimiz