Ana Sayfa » Cami Halısı Blog » Cami Halısı Çeşitleri » Cami Halısı Çeşitleri ve Fiyatları

Cami Halısı Çeşitleri ve Fiyatları

Demirci Cami Halısı

Firmamız Gayret Halı ; Saflı Cami Halısı, Göbekli Cami Halısı ve Cami Kurs Halısı çeşitleri ve modelleri ile her zaman sizlerin yanında yer almaktadır. Mescit ve Cami gibi kutsal alanlarımız için büyük önem taşıyan Cami Halısı üretimi firmamız tarafından Kaliteli üretim ilkesi gözetilerek alev almaz şekilde ve gerekli iplik ve ağırlıkta üretilmektedir.

1950 senesinden buyana Manisa – Demirci ilçesinde faaliyet gösteren firmamız her zaman “Kalite Tesadüf Değildir” ilkesi ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet ve kaliteyi sunmayı amaç edinmiştir.

Cami Halısı Çeşitleri ve Modelleri

Kaliteli bir cami halısı ; % 100 yün iplikle dokunmalı, İnsan sağlığına zarar vermeyecek şekilde işlenmeli, Alev almaz özellikte olmalı ve Antibakteriyel yapıya sahip olmalıdır.

Cami Halısı Modelleri içinden seçim yapılırken ; Cami veya mescidimizin genel ambiansını bozmadan Çok koyu ve Çok açık renklerden kaçınılarak seçim yapılmalıdır. Sağlam, Dayanıklı, Yıkanabilir ve Uzun ömürlü bir Cami Halısı seçerken Kolay temizlenebilir ve Hijyen Kalitesi yüksek ürünler tercih edilmelidir.